Geri Dön

Akülü İstif

İstifleme makinesi; Yük taşımak ve istif yapmak amacıyla kullanılan araçlardır. Kullanıcının yaya olarak kullandığı insan gücüyle çalışan ve akülü tipleri olduğu gibi kullanıcının üzerinde oturarak kullandığı Dizel Motorlu, Benzin-LPG Motorlu ve Akülü, Forklift olarak bilinen tipleri de vardır.

Kısaca taşınabilir ürünleri çatallar vasıtası ile altına girerek yatay ve dikey konumlara taşıyabilen makinelere istif makineleri denmektedir.

Bu taşıma ve kaldırma - indirme işlemlerini akü (motor) gücü kullanarak yapan modellerine akülü istif makineleri denmektedir. İstif makinesi ihtiyacı belirlenirken genellikle kullanılacak alan dikkate alınır. Çalışılan sektör, çalışılan alanın açık ya da kapalı oluşu dikkate alınarak istif modeli belirlenebilir. İhtiyaca göre akülü istif, yarı akülü istif ve manüel istif çeşitleri bulunmaktadır. Bulunduğunuz sayfada firmamız stoklarında bulunan ve satışını gerçekleştirdiğimiz akülü istif makinelerimizin modellerini görmektesiniz. Her ürün farklı özellikler ve kapasitelerle birçok alanda kullanılmak üzere tasarlandı. Size en uygun akülü istif modelini belirleyebilmek için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Aradığınız ürünün hangisi olduğundan tam olarak emin olamadıysanız sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numaramızdan alanında uzman makine mühendisi müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İZMİR DEMİR 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.
Fabrika : Büsan Sanayi Sitesi / Konya / Türkiye
Satış Ofisi : Tevfikiye Mh. 3802 Sk. No: 9/3 Yunusemre/Manisa
+90 (505) 997 89 15 +90 (236) 231 16 63
info@izmirdemir.com