Geri Dön

Manüel İstif Makineleri

İsti Makinesi; palet üzerine istiflenmiş ürünlerin bir araca yüklenmesi yada boşaltılması, bir yerden bir yere taşınması gibi yukarı – aşağı, yatay – dikey hareketleri yapma kabiliyetine sahip araçlara verilen genel isimdir. Bu araçların hareketlerinin akü vasıtası ile yapılan türlerine akülü istif, bazı hareketlerinin akü vasıtası ile bazı hareketlerin ise insan gücüne dayalı olarak yapılamasına yarı akülü istif, tüm hareketlerin insan gücü vasıtası ile yapıldığı modellere ise manüel istif denmektedir.

Manüel istif makinelerinde yatay – dikey hareketler hidrolik pompa vasıtası ile insan gücü tarafında çok kalay gerçekleşebilmekte, ileri geri hareketler ise yine insan gücü kullanılarak kaliteli tekerlekler sayesinde ileri geri hareketler itme ve çekme gücü ile çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bulunduğunu sayfada manüel istif makineleri listelenmektedir. Her ürün farklı teknik özelliklere sahiptir. Çatal yüksekliğinden kaldırma yüksekliğine teker ebatlarına ve maksimum yük kapasitesine göre her ürünün özelikleri farklılık göstermektedir.

Bu listeler stok durumumuza göre yeni ürün girdikçe güncellenmektedir. Mevcut ürünlerimizin tamamı stoklarımızda bulunan makineler olup ürünlerimiz stoklarla sınırlı bulunmaktadır. Yarı akülü istif makineleri da kendi içlerinde kapasitelerine vb. teknik özelliklerine göre ayrılmaktadır. Listede bulunan her ürün farklı teknik özelliklere sahiptir. Size fiyat ve performans açısından en uygun ürünü alanında uzman makine mühendisi müşteri temsilcimiz ile bulabilirsiniz. Müşteri temsilcimize ulaşmak için iletişim bölümündeki iletişim araçlarından birini kullanabilirsiniz.

İZMİR DEMİR 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.
Fabrika : Büsan Sanayi Sitesi / Konya / Türkiye
Satış Ofisi : Tevfikiye Mh. 3802 Sk. No: 9/3 Yunusemre/Manisa
+90 (505) 997 89 15 +90 (236) 231 16 63
info@izmirdemir.com