İzmir Demir geniş ürün gamını beş ana kategori altında birleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı.

Zengin Ürün Çeşidimizi 5 Ana Kategori Altında Topladık

İzmir Demir geniş ürün gamını beş ana kategori altında birleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı.

İzmir Demir; her geçen gün artan Takım Tezgahları ve Hırdavat Ürünleri Çeşitleri ile oluşturduğu zengin ürün gamını siz değerli müşterilerine daha kolay ulaştırabilmek adına beş ana kategori altında birleştirdi.

Takım tezgahları ve hırdavat ürünleri çeşitlerini sunduğumuz sitemizde, aradığınız ürüne daha hızlı ve kolay ulaşabilmeniz adına ürünlerimizi beş ana kategori altında birleştirdik. Her geçen gün ürünlerimize dahil ettiğimiz yeni ürünleri, uygun fiyatlarla, hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Ürün çeşidimiz arttıkça yeni ürünlerimizi ana kategorilerimiz altına eklemeye ve sizlerin hizmetinize sunmaya devam edeceğiz. Aradığınız ürünü bulamadığınız taktirde iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız durumunda, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Kurulduğu günden bu yana yaptığı atılımlarla sektörün geneline yön veren İzmir Demir, tecrübeli ve dinamik teknik kadrosu, geniş stoğu ve mutlak müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmetleri ile her zaman örnek teşkil eden bir şirket olmuştur ve olmaya devam edecektir.

İzmir Demir; gerek yurt içi bayilikleri, gerekse yurt dışı mümessillikleri vasıtası ile, sektöründeki dünya markalarını stoğunda bulundurarak sizlere sunmaya devam edecektir.

İZMİR DEMİR 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.
Fabrika : Büsan Sanayi Sitesi / Konya / Türkiye
Satış Ofisi : Tevfikiye Mh. 3802 Sk. No: 9/3 Yunusemre/Manisa
+90 (505) 997 89 15 +90 (236) 231 16 63
info@izmirdemir.com